CYBEX Platinum

Дизайн, безопасност и функционалност без компромис

CYBEX Platinum обединява премиум бебешки колички, столчета за кола, продукти за дома, ергономични раници и отличителни модни колекции. Разгледайте актуалния Platinum асортимент по категории.

CYBEX Platinum колекция

Дизайн

Отличителна визия и внимание към всеки детайл.

Безопасност

Решения, разработени за различните етапи от развитието на детето.

Функционалност

Интуитивни функции за по-лесно ежедневие и пътуване.

Пазарувайте CYBEX Platinum по категории

Изберете категория, за да преминете директно към съответната селекция.

Бебешки колички CYBEX Platinum

Бебешки колички CYBEX Platinum Priam

Platinum Strollers

Емблематичните модели Priam, e-Priam, Mios и Coya предлагат различни решения за града, ежедневните разходки и пътуванията.

Столчета за кола CYBEX Platinum

Столчета за кола CYBEX Platinum

Platinum Car Seats

Подбрани решения за безопасно и удобно пътуване през различните етапи от растежа на детето.

Разгледайте столчетата

CYBEX Platinum за дома

Столчета за хранене и шезлонги CYBEX

Platinum Home

Столчета за хранене, шезлонги и допълващи продукти, създадени за комфорт у дома.

Разгледайте продуктите

Ергономични раници CYBEX Platinum

Ергономични раници CYBEX

Platinum Carriers

Модели за близост, комфорт и свобода на движение в ежедневието.

Разгледайте раниците

CYBEX Platinum Fashion Collections

Открийте Urban Mobility, Rebellious Luxury, Simply Flowers, Jewels of Nature и дизайнерските колекции на Jeremy Scott.

CYBEX Rebellious Luxury Fashion Collection

Аксесоари CYBEX Platinum

Съвместими аксесоари и компоненти за колички, столчета за кола и останалите продукти от Platinum колекцията.